SAT Yönetim

SAT Yönetim
Sivil Airsoft Topluluğu Etkinlik Kuralları
  • 718
  • 0
S.A.T. Airsoft Topluluk, Organizasyon ve Disiplin Kuralları

Airsoft, askeri canlandırma, harekât, organizasyon ve taklit muharebe temelli bir strateji canlandırma oyunudur. Bu metinde sayfalar ve maddeler boyunca belirtilecek olan airsoft oyun içi uygulama kuralları ve organizasyona katılma kuralları eğer topluluğa kabulünüz sağlandıysa sizi bağlayacaktır. Bu kurallar manzumesini imzalayan ( topluluğa katılmanın şartı imzalamaktır ) her birey sorumluluğu aldığını kabul etmiş sayılır. Airsoft bir dürüstlük oyunu olarak, karşınızdaki arkadaşınıza büyük saygı duymanızı gerektiren temel bir kaide üzerine bina edilir. Bu doğrultuda temel olgu dürüstlük ve güzel ahlaktır.

Grup Disiplin ve Oyun İcra kuralları

Madde 1 –
Tüm etkinliklerimize on sekiz ( 18 ) yaşından küçük olanlar katiyetle alınmazlar. Veli veya refakatçi eşliğinde oyunlara alınmalarının teklifi dahi yasaktır.

Madde 2 - Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan hiçbir birey oyunlarımıza iştirak...
Sivil Airsoft Topluluğu Tüzüğü
  • 310
  • 0

S.A.T DERNEĞİ TÜZÜĞÜ
AİRSOFT & MİLSİM Tanımı


Yabancı dilde bir terim olan Airsoft tamamen oyuncak olarak ve ateşli bir silah olmaya/dönüşmeye hiçbir zaman imkan vermeyecek olan taklit oyuncak tüfeklerle birlikte icra edilen sıra dışı bir spordur. Doğa, metruk veya terk edilmiş meskun mahallerde icra edilebilen, askeri rol yapma, savaş canlandırma maksatlı hobi oyunudur.
Milsim ise daha zor doğa koşullarında kaideleri airsofta göre daha da zorlaştırılmış doğal şartlar altında icra edilen askeri rol yapma oyunudur. Kısaltma olarak Milsim İngilizce ( Military Simulation ) olarak açılmaktadır.

Derneğin Adı ve Merkezi
Madde 1
- Derneğin Adı: “SİVİL AIRSOFT TOPLULUĞU” Derneğidir.
Derneğin merkezi İstanbul’dadır.
Dernek, yurt içinde veya yurt dışında şube açabilir.

Derneğin Amacı ve Bu Amacı Gerçekleştirmek İçin Dernekçe Sürdürülecek Çalışma Konuları ve Biçimleri İle Faaliyet Alanı...
Yukarı Alt