Oyun Etkinliği - Titans

Durum
Konu kapatılmıştır.
satbanner9titans.fw.png
Önemli Hatırlatma
Arkadaşlar Titans takımına misafir olarak gidiyoruz. Azami 25 kişilik bir liste oluşturacağız. Hepinize Saygılar


Oyun Alanı : Bildirilecek
Başlangıç Saati : Bildirilecek


Ülkemizi etkileyen koronavirüs salgını nedeniyle etkinliklerimize kısa bir ara vermek zorunda kalmıştık. Ancak valiliğin yayımladığı yasaklar kapsamında emniyet ile yapılan kısmı görüşmeler sonucunda oyunları icra etmenin yolunun COVID-19 tedbirlerine ( 14 madde ) uymak olduğunu gördük.

Bu kapsamda arkadaşlar yeni etkinlik tarihimiz belli oldu. Ancak etkinlik için belirli koşullar koyduk. Bu koşullar şöyledir;
  1. 14 maddelik COVID-19 korunma talimatnamesine harfiyen uymak.
  2. Sosyal mesafeyi korumak.
  3. Arkadaşlarınızla su, yemek, sigara vb. alışverişinde bulunmamak.
  4. Safe zone içinde maske takmak.
  5. Araçları park edip toplu halde bulunmaktan kaçınmak.
  6. Bir an önce oyun sahasının içine girmek
  7. Misafir, Yabancı Oyuncu, İzleyici gelmesi yasaktır.
Bu bağlam içerisinde oyunlarımıza devam edebileceğimiz belirtildi. Ancak oluşacak tüm cezai yaptırımlardan bireyler sorumlu olacaktır. Bu sorumluluğu almak isteyen herkes oyunlara katılabilir.

Arkadaşlar doğası gereği airsoft oyunları ormanlık alanlarda icra edilir. Bu alanlarda covid-19 bulaşma riski düşüktür. Çünkü toplum içinden pek az insan bizim gittiğimiz yerlerde oyun/piknik/gezi yapar. Bu sebeple ormanlık alanlarda virüsün yaşama ve barınma ihtimali düşüktür. Bize risk taşıyan dönem araçlardan inip hazırlanana kadar geçirdiğimiz süredir. Bu bağlamda lütfen oyunları icra ederken sosyal mesafeye ve yiyecek içecek alışverişi yapmamaya dikkat ediniz.

Not: Tekrar ediyoruz, oyuna gelen her bireyin resmi rakamlardan alacağı ceza/uyarı gibi durumlar bireyin kendisini bağlamaktadır. Sosyal mesafeye dikkat edildiği sürece sorun oluşmayacağını ümit ediyoruz.

Yönetim Kural Düzenlemesi
Takım Kaptanı ve Kaptan Yardımcısının Görev ve Sorumlulukları
 
SAT Yönetim

Yorumlar

Durum
Konu kapatılmıştır.
Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt